MEDYA

listeye geri dön

Uluslararası Fuarlarda, Kastaşın Yeni Malzeme ve Ürünlerine Büyük İlgi

Teknoloji yatırımları ve Ar-Ge faaliyetlerine ara vermeden devam eden Kastaş Sızdırmazlık Teknolojileri,katıldığı fuarlarda, farklı çalışma koşullarına uygun yeni malzemeleri ve zorlu uygulamalara özel geliştirilen yenilikçi ürün tasarımları ile fark yarattı… 

Global ölçekte faaliyetlerine devam edenKastaş Sızdırmazlık Teknolojileri, sektördeki teknoloji, yenilik ve diğer gelişmeleri yakından izleyip daha fazla kişiye ulaşmak amacıyla 2019 yılında da yurtiçi ve yurtdışında düzenlenen birçok fuara katılım gösterdi. Katıldığı fuarlardaki stantlarında yerli ve yabancı binlerce ziyaretçiyi ağırlayan firma yetkilileri, potansiyel iş fırsatları ve yeni projelere ilişkin detaylı görüşmeler gerçekleştirdi. Fuarlarda Kastaş’ın farklı çalışma koşullarına uygun yeni malzemeleri ve zorlu uygulamalara özel geliştirilen yenilikçi ürün tasarımları tanıtıldı.  

2019 yılında; Win Eurasia-İstanbul, Mecspe- Parma, Hannover Messe, 7.Uluslararası Demir-ÇelikSempozyumu-İzmir, PTC Asia-Shanghai, Teknologia-Helsinki, Agritechnica-Hannover ve Mecspe- Bari fuarlarına katılım gösteren Kastaş, Asya’dan Avrupa’ya dünyanın birçok noktasında, yüksek teknolojili sızdırmazlık ürünlerini fuar katılımcılarına tanıttı. Yenilikçi sızdırmazlık çözümlerinde fark yaratan ürünlerine yönelik yoğun ilgiyle karşılaşan Kastaş, 2020 yılında da dünyanın dört bir yanında düzenlenen fuarlarda ürünlerini tanıtmaya devam edecek.

 

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.